Nestingové CNC obrábacie centrá

ROVER K FT (SK)
Som malý výrobca

ROVER K FT

Rover K FT je nové numericky riadené obrábacie centrum s portálovou konštrukciou - najkompaktnejšie na trhu - určené na obrábanie dielcov vyrobených z dreva a jeho derivátov. Ide o ideálne riešenie pre remeselníkov, menších a stredne veľkých výrobcov vyžadujúcich flexibilitu a jednoduché použitie v obmedzenom priestore.

ROVER A FT (SK)
Som stredný výrobca

ROVER A FT

Rover A FT je nové základné obrábacie centrum pre vykonávanie úkonov nesting, určené pre remeselníkov a menšie výrobné spoločnosti, ponúkajúce technológie najvyššej rady strojov za konkurencieschopnú cenu. a jednoduché použitie v obmedzenom priestore.

ROVER B FT (SK)
Som stredný výrobca Som priemyselný výrobca

ROVER B FT

Rover B FT je nové portálové CNC obrábacie centrum s pracovným stolom FT nielen na vykonávanie úkonov nesting na dielikoch, dvierkach, nábytkových komponentoch a sedačkových rámoch, ale aj na plexiglasových, plastových, kompozitných (alucobond), hliníkových a akrylových materiáloch.


.

ROVER C FT (SK)
Som priemyselný výrobca

ROVER C FT

Rover C FT je nové samostatne stojace obrábacie centrum, navrhnuté nielen na vykonávanie úkonov nesting, ale aj na spracovanie silných dielcov, zmiešaných a komplexných úkonov obrábania a na obrábanie hliníka alebo iných technických materiálov.

Nezávislá os Y umožňuje výmenu nástrojov v priebehu činnosti stroja s použitím najväčšieho možného počtu nástrojov dostupných v zásobníku. Podnos na vertikálnom reťazovom zásobníku umožňuje rýchlu výmenu nástrojov.