VERTIKÁLNE PÍLY

SVP 133 (SK)
Som malý výrobca

SVP 133

Vertikálna píla SVP 133 je súčasťou novej generácie vertikálnych píl vyrábaných spoločnosťou Putsch Meniconi Spa. Táto vertikálna píla je dokonalým strojom na vertikálne a horizontálne rezanie drevených dielcov a dielcov vyrobených z plastových materiálov, dyhy a laminovaných dosiek. Stroj SVP 133 Putsch Meniconi môže byť tiež vybavený automatickým posuvom nosníka.

SVP 145 (SK)
Som malý výrobca Som stredný výrobca

SVP 145

Vertikálna píla SVP 145 je súčasťou novej generácie vertikálnych píl vyrábaných spoločnosťou Putsch Meniconi, vyznačujúcou sa najvyššou presnosťou a najväčšími rozmermi rezu. Technické vlastnosti a vysoké výkony stroja SVP 145 Putsch Meniconi uľahčujú úkony nastavovania a zvyšujú účinnosť pri rezaní materiálu. Stroj SVP 145 Putsch Meniconi môže byť tiež vybavený automatickým posuvom nosníka.

SVP 950 (SK)
Som stredný výrobca Som priemyselný výrobca

SVP 950

Stroj SVP 950 je najvyšší model v ponuke píl tohto výrobcu, vyznačujúci sa mnohoročným úspešným pôsobením na trhu, vďaka vysokej pevnosti, maximálnej presnosti a mnohým ďalším funkciám. K dispozícii je široký výber príslušenstva a zariadení na splnenie rôznych požiadaviek v oblasti rezania. Stroj SVP 950 vybavený kotúčom s priemerom 300 mm v podstate umožňuje rezanie drevených dielcov vyrobených z dyhy, drevovláknitých dosiek, lamelových a lištových dosiek. Stroj SVP 950 Putsch Meniconi môže byť taktiež vybavený automatickým posuvom nosníka./p>