NÁREZOVÉ PÍLY

SELCO WN2 (SK)
Som malý výrobca

SELCO WN2

Selco WN 2 je nárezová píla určená pre menšie podniky, ktoré si želajú zvýšiť produktivitu a kvalitu obrábania prechodom z konvenčných, manuálne ovládaných strojov na skutočné rezacie technológie vyznačujúce sa spoľahlivosťou a ľahkým použitím pri zachovaní nízkych nákladov.

SELCO SK4 (SK)
Som malý výrobca Som stredný výrobca

SELCO SK4

SELCO SK 4 je rad nárezových píl schopný uspokojiť potreby malých a stredných výrobcov. Vyznačuje sa jednoduchým použitím, pokročilými technickými riešeniami a bohatou štandardnou výbavou. Selco SK 4 sa stáva etalónom v tejto kategórii strojov.

SELCO WN6 (SK)
Som stredný výrobca

SELCO WN6

SELCO WN 6 je výsledkom projektu vyvinutého pomocou najmodernejších technológií a použitím revolučných technických riešení umožňujúcich zvýšenie výnosov a celkovej kvality obrábania. SELCO WN 6 je rad nárezových píl s jedným, výrazne výkonným pílovým vozíkom, navrhnutý a vyrobený pre koncových zákazníkov so stredne sériovou výrobou.

SELCO WN7 PLAST (SK)
Som priemyselný výrobca

SELCO WN7 PLAST

SELCO Plast WN 7 je najvyšší rad nárezových píl s jedným, výrazne výkonným pílovým vozíkom, navrhnutý a vyrobený pre koncových zákazníkov so stredne až vysoko sériovou výrobou.

SELCO WNA 6/7/8 (SK)
Som priemyselný výrobca

SELCO WNA 6/7/8

Selco WNA 6/7/8 je rad nárezových systémov s dvoma úplne nezávislými pílovými vozíkmi a automatizovaným nakladaním, zodpovedajúcim požiadavkám výrobcov nábytku. Selco WNA je inovatívne riešenie, jedinečné v obore z hľadiska produktivity a flexibility.