MOBILNÉ A CENTRÁLNE ODSÁVANIE

SALVAMAC TROLLEY BAG (SK)
Som malý výrobca

SALVAMAC TROLLEY BAG

Mobilné odsávače série „Trolley Bag“ sú ideálne pre menšie spoločnosti a pre spoločnosti s obmedzeným priestorom na výrobu. Zaberajú kompaktný priestor a sú vhodné pre malé a stredné aplikácie. Majú vozík, takže sú mobilné a ľahko sa pohybujú, extrémne pohodlné a ľahko sa s nimi manipuluje, pre vnútorné aj dočasné použitie. Behom pár sekúnd je možné vymeniť vrecia so špeciálnym upínaním.

ADAMÍK MODELY FT (SK)
Som malý výrobca Som stredný výrobca

ADAMÍK MODELY FT

Odsávače rady FT sú určené pre široké spektrum strojov ale aj menšie odsávanie celej dielne. Tento rad odsávačov je vybavený novou generáciou ventilátorov. Ventilátory sú navrhnuté predovšetkým s ohľadom na nízku spotrebu elektrického prúdu a nízku hladinu hluku.

COIMA MODELY F (SK)
Som malý výrobca Som stredný výrobca

COIMA MODELY F

Vďaka kompaktnému dizajnu, vysokej účinnosti a malými rozmermi je rad FI vhodný na použitie v akomkoľvek prostredí, rovnako vo vnútri výrobných závodov a je ideálny na odsávanie rôznych typov hoblín a prachu. Je zabudovaná v kovových lakovaných paneloch a je vybavená systémom automatického čistenia.

COIMA MINISILO (SK)
Som stredný výrobca Som priemyselný výrobca

COIMA MINISILO

Zapuzdrené silo-filter s konštrukciou a krytom vyrobenými zo silných galvanizovaných oceľových panelov, pre vonkajšiu inštaláciu. Ideálne pre filtráciu a uskladnenie stredne veľkých-jemných častíc, vybavené systémom elektromechanického čistenia pretrepávaním.