ŠIROKOPÁSOVÉ BRÚSKY

VIET S1 (SK)
Som malý výrobca

VIET S1

S1 je kalibračná brúska kombinujúca vysoké výkony a kompaktné rozmery pri zachovaní veľmi konkurencieschopnej ceny. Model S1 vyznačujúci sa maximálnou spoľahlivosťou a presnosťou, vyplývajúci zo skúseností získaných pri výrobe strojov vyššej kategórie, je ideálnym riešením pre menšie a stredne veľké výrobné spoločnosti. S1 je kalibračná brúska, ktorá môže byť vybavená až 2 obrábacími jednotkami.


VIET S2 (SK)
Som malý výrobca Som stredný výrobca

VIET S2

S2 je kalibračná brúska ponúkajúca vyššiu výkonnostnú úroveň pri brúsení rôznych materiálov. Model S2 vyznačujúci sa maximálnou spoľahlivosťou a presnosťou, vyplývajúci zo skúseností získaných pri výrobe strojov vyššej kategórie, je ideálnym riešením pre menšie a stredne veľké výrobné spoločnosti. S2 je kalibračná brúska, ktorá môže byť vybavená až 3 obrábacími jednotkami, zaisťujúca vysokú kvalitu koncovej úpravy v kompletnom produktovom portfóliu a jedinečnú flexibilitu obrábania.


VIET S211 (SK)
Som malý výrobca

VIET S211

S211 je kompaktný, výkonný stroj na kalibráciu a brúsenie vo vlastnej kategórii, ideálny pre menšie, remeselné dielne. Model S211 spĺňa všetky požiadavky z hľadiska  kalibrácia a brúsenie.


VIET OPERA 5 (SK)
Som stredný výrobca

VIET OPERA 5

Opera 5 je širokopásová brúska určená na uspokojenie požiadaviek stredne veľkých a veľkých výrobných spoločností vyžadujúcich všestrannosť a vyspelú technológiu. Obsiahly rad pracovných jednotiek, môže byť rôzne kombinovaný do max. počtu 4 pracovných jednotiek vo vnútri stroja, zaisťujúci kvalitnú povrchovú úpravu akéhokoľvek typu dielcov, značne prevyšujúce bežné trhové štandardy.

COSTA MODEL K (SK)
Som stredný výrobca Som priemyselný výrobca

COSTA MODEL K

COSTA rady K je centrum pre kalibráciu dielcov spĺňajúce požiadavky stredne veľkých a veľkých výrobných spoločností vyžadujúcich všestrannosť a vyspelú technológiu. Obsiahly rad pracovných jednotiek, môže byť rôzne kombinovaný do max. počtu 6 pracovných jednotiek vo vnútri stroja, zaisťujúci kvalitnú povrchovú úpravu akéhokoľvek typu dielcov, značne prevyšujúce bežné trhové štandardy.

VIET OPERA 7 (SK)
Som priemyselný výrobca

VIET OPERA 7

Opera 7 je širokopásová brúska určená pre veľkovýrobcov, umožňujúca vykonávanie pracovných úkonov pomocou vysoko produktívnych automatických výrobných systémov zaisťujúcich konštantné výkony v oblasti kvality. Obsiahly rad pracovných jednotiek, môže byť rôzne kombinovaný do max. počtu 6 pracovných jednotiek na stroji, zaisťujúce kvalitnú povrchovú úpravu akéhokoľvek typu dielcov, značne prevyšujúce bežné trhové štandardy.

COSTA MODEL S (SK)
Som stredný výrobca Som priemyselný výrobca

COSTA MODEL S

Rad strojov S môže byť používaný na brúsenie doskových panelov alebo masívneho dreva. Nestarnúci dizajn a možnosť použitia zostáv ako sú brúsne valce, pätky, kombi jednotky, priečny brúsny pás alebo hobľovací valec, robí tento model stroja dokonalým pre výrobné závody využívajúce stroj 2/3 pracovnej smeny denne.

VIET OPERA R (SK)
Som priemyselný výrobca

VIET OPERA R

Vysoko presná robotická jednotka ponúka riešenie pri brúsení profilovaných dielcov, predovšetkým kuchynských dvierok. Môže byť tiež používaná na brúsenie viacúrovňových povrchov a malých vnútorných uhlov. 

Stroj môže mať jednu alebo dve pracovné jednotky s automatickou výmenou brúsnej hlavy.