Valcové nanášačky lakov

CEFLA SMARTPARQUET (SK)
Som stredný výrobca Som priemyselný výrobca

CEFLA SMARTPARQUET

Smartparquet je modulárne riešenie pre koncovú úpravu parketových dosiek, ideálne na aplikáciu prírodných olejov, UV olejov a náterových hmôt, uretánových olejov, tradičných voskov, moridiel a farbív. Je dostupný v dvoch konfiguráciách, 300 a 600 mm. Mimoriadne flexibilný a modulárny z hľadiska pracovného cyklu, dokonalý pre stredne veľký a malý objem výroby, s možnosťou inštalácie v úzkych priestoroch.


CEFLA SMARTEDGE (SK)
Som stredný výrobca Som priemyselný výrobca

CEFLA SMARTEDGE

Smartedge je kompletné riešenie pre povrchovú úpravu a brúsenie rovných a tvarovaných hrán dielcov. Ide o alternatívu k ručnému hromadnému nanášaniu náterových hmôt so značnými výhodami v oblasti úspory nákladov a kvality nanášania. Náterové hmoty môžu byť nanášané konvenčným vertikálnym valcom, patentovaným mäkkým vertikálnym valcom, ktorý sa automaticky prispôsobuje tvaru hrany bez nutnosti použitia šablóny alebo patentovanou technológiou vákuového vstrekovania.


CEFLA SMARTCOATER EVO (SK)
Som stredný výrobca Som priemyselný výrobca

CEFLA SMARTCOATER EVO

Smartcoater Evo je válcová nanášečka určená pro válcové nanášení nátěrových hmot na dílce a plochá nábytková dvířka. K dispozici je široký výběr konfigurací: s pevnou nebo samostatně vyrovnávající se plovoucí hlavou a automatickým seřizováním v podélném a příčném směru, což je vhodné pro zpracování nedokonale kalibrovaných dílců. Sestava nanášecích a dávkovacích válečků může být osazena různými typy čistících lišt, za účelem umožnění použití různých typů nátěrových hmot.