SME VAŠI PROFESIONÁLI V OBLASTI STROJOV

Sme na trhu
20 rokov

V priebehu týchto rokov sme sa stali lídrami v oblasti dodávok technológií pre drevársky aj plastikársky priemysel v Českej republike a na Slovensku.


Sme výhradnými obchodnými zástupcami firiem Biesse S.p.A, Costa Levigatrici, Greda a Cefla Finishing. V našej širokej ponuke máme mnoho ďalších strojov a technológií umožňujúcich požadované riešenie a optimalizáciu nákladov s dôrazom na vysokú kvalitu finálnych výrobkov.

Spoločnosť poskytuje v celej Českej a Slovenskej republike záručný a pozáručný servis, predaj kompletného sortimentu originálnych náhradných dielov a príslušenstva. Technickú podporu a servisné zásahy vykonáva zohraný a odborne vyškolený servisný tím, školený priamo u výrobcu zariadenia.

Vo februári 2018 sme otvorili nový showroom s cieľom sprístupniť existujúcim a novým zákazníkom vybrané drevoobrábacie stoje a technológie, na ktorých je možné fyzicky vyskúšať jednotlivé činnosti a možnosti obrábania alebo spracovania materiálov. Priestory nového showroomu slúžia tiež na školenie obsluhy drevoobrábacích strojov a CNC programovanie.

2003

Založenie firmy TEKMA, spol. s r.o.

Naša spoločnosť bola založená roku 2003 v Brne.

2005

Stali jsme se výhradním zástupcem firmy Biesse S.p.A

Sme veľmi radi, že sme do nášho portfólia dodávateľov získali veľkého a silného partnera.

2018

Otvorenie showroomu

V tomto roku sme otvorili náš nový showroom v Brne-Tuřanoch. Nájdete tu moderné technológie na výrobu nábytku i spracovanie masívneho dreva, povrchové úpravy a odsávacích systémov.

2023

Dvadsaťročné výročie

Naši zákazníci hovoria za nás

DECODOM

Významný slovenský výrobca a predajca nábytku

HANAK

Výrobca kuchýň i celých interiérov na mieru

RIOKNA

Výrobca okien z dreva, plastu a hliníka s 30 ročnou tradíciou

MIAS

Dodávateľ a výrobca kancelárskeho nábytku do známych českých a zahraničných firiem

SAPELI

Producent dverí s viac ako 75 pobočkami v Českej republike

Opierame sa o schopných dodávateľov