OBRÁBACIE CENTRÁ 3,4, 5 OS

ROVER AS 1532 (SK)
Som malý výrobca Som stredný výrobca

ROVER AS 1532

Rover AS 15 je novým modelom CNC obrábacieho centra, ktorý ponúka špičkový výkon a flexibilitu. Je navrhnutý pre zákazníkov, ktorí chcú investovať do produktu, ktorý dokáže spracovať široké portfólio výrobkov a to rýchlo a ekonomicky. 

ROVER A (SK)
Som malý výrobca Som stredný výrobca

ROVER A

Rover A je nové CNC obrábacie centrum ponúkajúce vysoké výkony a flexibilitu. Je určené pre zákazníkov investujúcich do výrobku umožňujúcich rýchle a ekonomické obrábanie akéhokoľvek typu dielca.


Systém s asistentom polohovania napovedá obsluhe polohu, na ktorej má byť umiestnený dielec, prepravníky a koľajnice za účelom vylúčenia prípadných kolízií s nástrojom. A EPS (Electronic Positioning System) umožňuje automatickú rekonfiguráciu kompletnej upínacej oblasti v čase kratšom ako 30 sekúnd.

ROVER B (SK)
Som stredný výrobca Som priemyselný výrobca

ROVER B

Rover B je obrábacie centrum určené pre profesionálnych remeselníkov a priemyselné používanie. Jeho konfigurácia a výkony zaručujú vysokú kvalitu koncového obrobenia a spoľahlivosť za všetkých prevádzkových podmienok.

ROVER C (SK)
Som malý výrobca Som stredný výrobca

ROVER C

Rover C je nové obrábacie centrum určené pre výrobcov nábytku, schodísk, dverných a okenných dielcov akéhokoľvek tvaru, veľkosti a hrúbky. Je určené pre ťažkú prevádzku, vyžadujúcu použitie veľkých nástrojov a agregátov.

PADE VELOX (SK)
Som stredný výrobca Som priemyselný výrobca

PADE VELOX

Je navrhnutý na portálovej konštrukcii a obsahuje 2 pracovné stoly pracujúce nezávisle alebo súčasne v prípade veľkých dielcov. Každý stôl je vybavený pohyblivými upínkami a stolmi. Modulárny systém stolov umožňuje jednoduchú a rýchlu aplikáciu voliteľných upínacích systémov alebo šablon. Ideálne na spracovanie zložitých dielcov v jedinom upnuti.