OPTIMALIZAČNÉ PÍLY

SALVAMAC CLASSIC 40/50/60 (SK)
Som malý výrobca

SALVAMAC CLASSIC 40/50/60

Klasické píly na priečne rezy sú navrhnuté a vyrobené na optimalizáciu dreva. Konštrukcia je kompletne vyrobená z tvrdej ocele, vyznačuje sa silnou hrúbkou a vysokou pevnosťou. Je pevná, kompaktná a stabilná. Vyznačuje sa veľmi jednoduchým použitím: jednoducho zvoľte doraz a stlačte dve tlačidlá na rezanie. Obsluha nemusí vykonávať žiadne špeciálne úkony nastavovania alebo nastavovania. Je jednoduchá, ľahko použiteľná a flexibilná.

SALVADOR SUPERPUSH 200/250 (SK)
Som malý výrobca Som stredný výrobca

SALVADOR SUPERPUSH 200/250

Superpush je ideálne automatické rezacie centrum: jednoduché, kompletné, presné a produktívne. Umožňuje značné zvýšenie produktivity, znižuje vyťaženie obsluhy na minimum a zvyšuje výťažnosť materiálu. Je veľmi jednoduché a flexibilné vzhľadom na to, že nie sú vyžadované akékoľvek zvláštne úkony nastavovania alebo manipulácie. Stačí položiť drevený materiál na podávací dopravník a stroj Superpush sa okamžite postará o zvyšok.

SALVADOR SUPERCUT 100 (SK)
Som malý výrobca Som stredný výrobca

SALVADOR SUPERCUT 100

Supercut 100 je revolučný stroj z hľadiska pomeru maximálnej hodnoty získanej za peniaze. Jedinečný systém podávania prostredníctvom ozubeného remeňa s pásom zaisťujúcim maximálnu priľnavosť spracovávaného materiálu. Prítlačný systém je tvorený radom veľkopriemerových koliesok s automatickým riadením tlaku. Vertikálny posuv valčekov umiestnených pred a za kotúčom je priamo zaisťovaný elektronickými a pneumatickými komponentmi.

SALVADOR SUPERCUT 300 (SK)
Som stredný výrobca

SALVADOR SUPERCUT 300

Supercut 300 je vysokorýchlostná optimalizačná píla umožňujúca výrazné zlepšenie produkčného systému výrobných spoločností. Skutočné rýchly: exkluzívny systém duálneho podávania dielcov kombinovaný s ultra rýchlou rezacou jednotkou robí stroj Supercut 300 jedinečným. Mimoriadne odolný a spoľahlivý: pevnosť, robustnosť a použitie materiálov a komponentov znižujúcich opotrebenie spotrebného materiálu na minimum prispievajú výraznému obmedzeniu úkonov údržby.

SALVADOR SUPERCUT 500 (SK)
Som priemyselný výrobca

SALVADOR SUPERCUT 500

Supercut 500 je vysokorýchlostná optimalizačná píla umožňujúca dosahovanie maximálnej produktivity pri zachovaní najvyššej spoľahlivosti. Super-Fast: exkluzívny systém duálneho podávania dielcov umožňujúci dosahovanie vysokých hodnôt zrýchlenia a rýchlosti pri zachovaní najvyššej spoľahlivosti. Rýchlosť rezania tohto inovatívneho systému je taká vysoká, že je takmer nepostrehnuteľná ľudským okom.

SALVADOR ANGLE 600 (SK)
Som priemyselný výrobca

SALVADOR ANGLE 600

Superangle 600 je ideálne rezacie centrum na uhlovo optimalizované skracovanie. Stroj Superangle 600 vďaka priamej technologickej evolúcii tradičných metód rezania umožňuje zvýšenie produktivity, zaručenie maximálnej presnosti a upnutia. Rýchly a presný: otočný stôl je pripevnený na inovatívnej vysoko presnej mechanickej konštrukcii zaručujúcej presnosť uhlového nastavenia a je priamo poháňaný vysokovýkonným elektronickým motorom taktiež pri brzdení.