SHOWROOM TEKMA

Vo februári 2018 sme otvorili nový showroom s cieľom sprístupniť existujúcim a novým zákazníkom vybrané drevoobrábacie stoje a technológie, na ktorých je možné fyzicky vyskúšať jednotlivé činnosti a možnosti obrábania alebo spracovania materiálov. Priestory nového showroomu slúžia tiež na školenie obsluhy drevoobrábacích strojov a CNC programovanie.

Poloha

Písečná 509/5, 620 00 Brno - Tuřany

800 metrov štvorcových plochy

800 metrov štvorcových plochy

ROVER AS 1532 (SK)
Som malý výrobca Som stredný výrobca

ROVER AS 1532

Rover AS 15 je novým modelom CNC obrábacieho centra, ktorý ponúka špičkový výkon a flexibilitu. Je navrhnutý pre zákazníkov, ktorí chcú investovať do produktu, ktorý dokáže spracovať široké portfólio výrobkov a to rýchlo a ekonomicky. 

AKRON 1400 (SK)
Som stredný výrobca

AKRON 1400

Akron 1400 je rad jednostranných olepovačiek, pre aplikáciu hrán v roliach alebo v pásoch. Kompaktné obrábacie jednotky navrhnuté pre zjednodušenie úkonov nastavovania sú dostupné v konfiguráciách podľa špecifických výrobných požiadaviek.

JADE 200 (SK)
Som malý výrobca

JADE 200

Jade 200 je rad jednostranných automatických olepovačiek, určený pre remeselníkov a výrobné spoločnosti vyžadujúce jednoduchosť, výrobu na mieru a flexibilné riešenie v kompaktných priestoroch. K dispozícii sú rôzne konfigurácie stroja, za účelom splnenia akýchkoľvek výrobných požiadaviek.

EKO 2.1. (SK)
Som malý výrobca Som stredný výrobca

EKO 2.1

Brema Eko 2.1 je nová kompaktná a všestranná vertikálna CNC vŕtačka, ktorá na minimálnom priestore umožňuje obrábanie dielcov s odlišnou hrúbkou a rozmermi. Ide o ideálne riešenie pre výrobu „just in time“, pre remeselníkov, menších výrobcov a špeciálnu výrobu v prípade väčších výrobcov

CEFLA EASY (SK)
Som stredný výrobca

CEFLA EASY

Model Easy je jednoducho použiteľný oscilačný striekací stroj s dvoma ramenami vyvinutý za účelom dosiahnutia veľmi vysokej kvality povrchovej úpravy. Tento stroj je základom komplexných systémov na splnenie požiadaviek veľkoobjemovej výroby. Stroj je určený pre stredne veľké objemy výroby.


COIMA MODELY F (SK)
Som malý výrobca Som stredný výrobca

COIMA MODELY F

Vďaka kompaktnému dizajnu, vysokej účinnosti a malými rozmermi je rad FI vhodný na použitie v akomkoľvek prostredí, rovnako vo vnútri výrobných závodov a je ideálny na odsávanie rôznych typov hoblín a prachu. Je zabudovaná v kovových lakovaných paneloch a je vybavená systémom automatického čistenia.

SELCO WN2 (SK)
Som malý výrobca

SELCO WN2

Selco WN 2 je nárezová píla určená pre menšie podniky, ktoré si želajú zvýšiť produktivitu a kvalitu obrábania prechodom z konvenčných, manuálne ovládaných strojov na skutočné rezacie technológie vyznačujúce sa spoľahlivosťou a ľahkým použitím pri zachovaní nízkych nákladov.

SALVADOR SUPERPUSH 200/250 (SK)
Som malý výrobca Som stredný výrobca

SALVADOR SUPERPUSH 200/250

Superpush je ideálne automatické rezacie centrum: jednoduché, kompletné, presné a produktívne. Umožňuje značné zvýšenie produktivity, znižuje vyťaženie obsluhy na minimum a zvyšuje výťažnosť materiálu. Je veľmi jednoduché a flexibilné vzhľadom na to, že nie sú vyžadované akékoľvek zvláštne úkony nastavovania alebo manipulácie. Stačí položiť drevený materiál na podávací dopravník a stroj Superpush sa okamžite postará o zvyšok.

HORBITEK HORIZON (SK)
Som stredný výrobca Som priemyselný výrobca

HORBITEK HORIZON

Stroje Horizon sú zástupcami horizontálnych ovinovacích strojov. Stroje Horizon sú dostupné vo viacerých veľkostiach a môže byť upravené podľa požiadaviek. Stroj je k dispozícii samostatne alebo integrovaný do výrobnej linky.

SVP 145 (SK)
Som malý výrobca Som stredný výrobca

SVP 145

Vertikálna píla SVP 145 je súčasťou novej generácie vertikálnych píl vyrábaných spoločnosťou Putsch Meniconi, vyznačujúcou sa najvyššou presnosťou a najväčšími rozmermi rezu. Technické vlastnosti a vysoké výkony stroja SVP 145 Putsch Meniconi uľahčujú úkony nastavovania a zvyšujú účinnosť pri rezaní materiálu. Stroj SVP 145 Putsch Meniconi môže byť tiež vybavený automatickým posuvom nosníka.

VIET S1 (SK)
Som malý výrobca

VIET S1

S1 je kalibračná brúska kombinujúca vysoké výkony a kompaktné rozmery pri zachovaní veľmi konkurencieschopnej ceny. Model S1 vyznačujúci sa maximálnou spoľahlivosťou a presnosťou, vyplývajúci zo skúseností získaných pri výrobe strojov vyššej kategórie, je ideálnym riešením pre menšie a stredne veľké výrobné spoločnosti. S1 je kalibračná brúska, ktorá môže byť vybavená až 2 obrábacími jednotkami.


COSTA MODEL K (SK)
Som stredný výrobca Som priemyselný výrobca

COSTA MODEL K

COSTA rady K je centrum pre kalibráciu dielcov spĺňajúce požiadavky stredne veľkých a veľkých výrobných spoločností vyžadujúcich všestrannosť a vyspelú technológiu. Obsiahly rad pracovných jednotiek, môže byť rôzne kombinovaný do max. počtu 6 pracovných jednotiek vo vnútri stroja, zaisťujúci kvalitnú povrchovú úpravu akéhokoľvek typu dielcov, značne prevyšujúce bežné trhové štandardy.

ROVER K FT (SK)
Som malý výrobca

ROVER K FT

Rover K FT je nové numericky riadené obrábacie centrum s portálovou konštrukciou - najkompaktnejšie na trhu - určené na obrábanie dielcov vyrobených z dreva a jeho derivátov. Ide o ideálne riešenie pre remeselníkov, menších a stredne veľkých výrobcov vyžadujúcich flexibilitu a jednoduché použitie v obmedzenom priestore.