CNC na výrobu okien, dverí, sedacieho a stolového nábytku

ROVER A (SK)
Som malý výrobca Som stredný výrobca

ROVER A

Rover A je nové CNC obrábacie centrum ponúkajúce vysoké výkony a flexibilitu. Je určené pre zákazníkov investujúcich do výrobku umožňujúcich rýchle a ekonomické obrábanie akéhokoľvek typu dielca.


Systém s asistentom polohovania napovedá obsluhe polohu, na ktorej má byť umiestnený dielec, prepravníky a koľajnice za účelom vylúčenia prípadných kolízií s nástrojom. A EPS (Electronic Positioning System) umožňuje automatickú rekonfiguráciu kompletnej upínacej oblasti v čase kratšom ako 30 sekúnd.

ROVER B (SK)
Som stredný výrobca Som priemyselný výrobca

ROVER B

Rover B je obrábacie centrum určené pre profesionálnych remeselníkov a priemyselné používanie. Jeho konfigurácia a výkony zaručujú vysokú kvalitu koncového obrobenia a spoľahlivosť za všetkých prevádzkových podmienok.

WINLINE (SK)
Som stredný výrobca Som priemyselný výrobca

WINLINE

WinLine je nové multifunkčné CNC obrábacie centrum Biesse na výrobu okien a dverí, určené pre remeselníkov a menšie výrobné spoločnosti zamerané na zvýšenie výroby a pre stredne veľké a veľké spoločnosti vyrábajúce menšie výrobné dávky neštandardných rozmerov alebo prerábky. Systém umožňuje veľmi jednoduchú výrobu štandardných a špeciálnych dverí a okien, počas ktorej personál obsluhy vykonáva iné pracovné úkony. Stroj zaberá veľmi malú plochu a zaisťuje autonómne a veľmi presné nakladanie, vykladanie a umiestňovanie dielcov.

STEMAS EASY - JAMB (SK)
Som stredný výrobca Som priemyselný výrobca

STEMAS EASY - JAMB

Easy - jamb je základný model pre obrábanie dverných zárubní.

Pokosy 45 ° alebo 90 °, vŕtanie pre kolíky, frézovacie operácie, ...

Ručné nakladanie a vykladanie.

STEMAS PERFECT-DOOR (SK)
Som stredný výrobca Som priemyselný výrobca

STEMAS PERFECT-DOOR

Perfect-door je základný model na obrábanie dverí.

Tento priebežný stroj dokáže kompletne obrobiť dverné panely. Jeho zloženie je podľa potrieb klienta, rovnako aj prídavné dopravníky pre tento stroj.

GREDA MITIKA (SK)
Som stredný výrobca Som priemyselný výrobca

GREDA MITIKA

Mitika V je CNC obrábacie centrum s 5 interpolujúcimi osami navrhnuté na vykonávanie úkonov frézovania a sústruženia dielcov z masívneho dreva. Stroj Mitika V okrem sústruženia umožňuje rýchlejšie vykonávanie úkonov frézovania, tvarovania, brúsenia a vyrezávania dielcov, vďaka výmene nástrojov počas obrábania a spoločnému použitiu rezacej a brúsnej jednotky. Systém automatického nakladania a vykladania dielcov umožňuje činnosť stroja Mitika V bez prítomnosti personálu obsluhy.