LAKOVACIE LINKY PRE VSTREKOVANÉ PLASTY

CEFLA MITO (SK)
Som malý výrobca Som stredný výrobca

CEFLA MITO

MITO je oscilačný striekací stroj, vhodný na nanášanie akéhokoľvek typu náterových hmôt na vodnej báze alebo na báze rozpúšťadiel a lepidiel. Je ideálnym riešením pre menšie a stredne veľké výrobné spoločnosti vyžadujúce flexibilitu a produktivitu spoločne s nákladovo efektívnou prevádzkou.


CEFLA iGIOTTO APP (SK)
Som priemyselný výrobca

CEFLA iGIOTTO APP

Maximálna flexibilita a dokonalosť na striekanie 3D objektov. iGiottoApp je robotický systém kombinujúci najlepšie technológie na povrchovú úpravu s vynikajúcimi výkonmi 6-osého antropomorfných robotov. iGiottoApp ponúka všestrannosť vyžadovanú v dnešnej dobe na trhu.


CEFLA OMNIDRY (SK)
Som stredný výrobca Som priemyselný výrobca

CEFLA OMNIDRY

Omnidre, najmodernejší model v oblasti dizajnu vertikálnych pecí, ponúkajú revolučné schopnosti z hľadiska automatického riadenia výšky dielca pri súčasnom zachovaní všetkých výnimočných vlastností štandardnej vertikálnej pece Cefla. Vykonáva všetky tri stupne (vytekacie, vytvrdzovacie a chladiace) taktiež pre náterové hmoty vyžadujúce dlhšie vytvrdzovacie časy v minimálnom zastavanom priestore.


CEFLA UV-R (SK)
Som stredný výrobca Som priemyselný výrobca

CEFLA UV-R

UV-R je UV vytvrdzovacia pec kombinujúca všetky súčasti procesu v jedinom module: dopravník, UV jednotka a ovládací panel. Tieto kachle sú inovatívnym riešením typu plug & play pre vytvrdzovanie UV lakov. Jedná sa o kompaktný, všestranný a účinný stroj, ľahko zapojiteľný do komplexných liniek na povrchovú úpravu. K dispozícii sú rôzne konfigurácie na uspokojenie akýchkoľvek požiadaviek v oblasti vytvrdzovania.