PÁSOVÉ PÍLY

MZ PROJECT CS1000 (SK)
Som malý výrobca Som stredný výrobca

MZ PROJECT CS1000

Ide o veľmi flexibilný stroj s vysokou reznou kapacitou a šírkou až 1000 mm, vhodný na spracovanie akéhokoľvek typu dreva. Na vyžiadanie je stroj možné vybaviť rôznou voliteľnou výbavou.

MZ PROJECT LS 2/4/5/6 000 (SK)
Som stredný výrobca

MZ PROJECT LS 2/4/5/6 000

Píla na panely vyrábaná spoločnosťou MZ Project je navrhnutá predovšetkým na pozdĺžne rezanie masívnych drevených dosiek, kde je primárnou požiadavkou optimalizácia a úspora materiálu. Táto píla, dostupná pre dĺžky rezu 2 až 6 metrov, okrem masívneho dreva umožňuje rezanie všetkých typov drevených dielcov a dielcov vyrobených z iných materiálov ako sú plasty a hliník.

MZ PROJECT CNC BASIC (SK)
Som malý výrobca Som stredný výrobca

MZ PROJECT CNC BASIC

Model MZ CNC Basic je obzvlášť vhodný na rezanie neopracovaných dosiek z masívneho dreva s nepravidelným tvarom a chybami materiálu. Stroj je naprogramovaný pomocou dxf súboru a používa sa na výrobu stoličiek, stolov, násad, dverných a okenných rámov a mnohých ďalších výrobkov.

MZ PROJECT CNC HOPPER (SK)
Som priemyselný výrobca

MZ PROJECT CNC HOPPER

Model MZ CNC Hopper je obzvlášť vhodný na rezanie laminovaných drevených dielcov a iných druhov dreva alebo dielcov s pravidelným tvarom a bez chýb materiálu, MDF dosiek a viacvrstvových drevotrieskových dosiek. Stroj je naprogramovaný pomocou dxf súboru a používa sa na výrobu stoličiek, stolov, násad, dverných a okenných rámov, postelí, nábytkových sústav a mnohých ďalších výrobkov.