Sušiace systémy

CEFLA OMNIDRY (SK)
Som stredný výrobca Som priemyselný výrobca

CEFLA OMNIDRY

Omnidre, najmodernejší model v oblasti dizajnu vertikálnych pecí, ponúkajú revolučné schopnosti z hľadiska automatického riadenia výšky dielca pri súčasnom zachovaní všetkých výnimočných vlastností štandardnej vertikálnej pece Cefla. Vykonáva všetky tri stupne (vytekacie, vytvrdzovacie a chladiace) taktiež pre náterové hmoty vyžadujúce dlhšie vytvrdzovacie časy v minimálnom zastavanom priestore.


CEFLA UV-R (SK)
Som stredný výrobca Som priemyselný výrobca

CEFLA UV-R

UV-R je UV vytvrdzovacia pec kombinujúca všetky súčasti procesu v jedinom module: dopravník, UV jednotka a ovládací panel. Tieto kachle sú inovatívnym riešením typu plug & play pre vytvrdzovanie UV lakov. Jedná sa o kompaktný, všestranný a účinný stroj, ľahko zapojiteľný do komplexných liniek na povrchovú úpravu. K dispozícii sú rôzne konfigurácie na uspokojenie akýchkoľvek požiadaviek v oblasti vytvrdzovania.

CEFLA AQUADRY (SK)
Som stredný výrobca Som priemyselný výrobca

CEFLA AQUADRY

Tento kombinovaný in-line systém spája účinnosť vysokej rýchlosti horúceho vzduchu a vysokej vyžarovacej kapacity IR lampy. Ide o najúčinnejší systém na vytvrdzovanie náterových hmôt na vodnej báze, vďaka zrušeniu časov potrebných na odparovanie všetkej vody z krycích vrstiev.


CEFLA ECOGEL (SK)
Som stredný výrobca Som priemyselný výrobca

CEFLA ECOGEL

Modulárny systém Ecogel je moderné, účinné, flexibilné riešenie z hľadiska požiadaviek priechodného vytvrdzovania. Je mimoriadne praktické vďaka použitiu systému nekonečného dopravníka. Pec je vybavená systémom laminárneho prúdenia horúceho vzduchu s nastaviteľnou recirkuláciou proti smeru posuvu dielcov. Doba obsadenia v peci môže byť nastavená na základe rýchlosti podávania dielcov.