JAF HOLZ spol. s r.o. (SK)

JAF HOLZ spol. s r.o.

JAF HOLZ v ČR je súčasťou skupiny JAF, ktorá je so svojimi 56 strategicky umiestnenými pobočkami jedným z najväčších veľkoobchodníkov s drevom a drevenými materiálmi. Za tradíciou spoločnosti stojí viac ako 70 rokov skúseností a odbornosti v oblasti dreva a drevospracujúceho priemyslu.

Automatizácia a manipulácia
Vŕtacie centrá
CNC obrábacie centrá
Olepovačky hrán
Spoločnosť
JAF HOLZ spol. s r.o.
Mesto
Vyškov
Zameranie
Výroba nábytkových dielcov
Web
www.jafholz.cz
Použité produkty
Drevo

O spoločnosti

JAF HOLZ v ČR je súčasťou skupiny JAF, ktorá je so svojimi 56 strategicky umiestnenými pobočkami jedným z najväčších veľkoobchodníkov s drevom a drevenými materiálmi. Za tradíciou spoločnosti stojí viac ako 70 rokov skúseností a odbornosti v oblasti dreva a drevospracujúceho priemyslu. V súčasnosti zamestnáva vyše 400 pracovníkov v 9 pobočkách. Vlastným rozvozom je schopná pokryť prakticky celé územie ČR. Zo širokého sortimentu plošných materiálov, reziva, dyh, terás, dverí, podláh a kovaní, ktoré ponúkame a vďaka úzkej spolupráci s materskou firmou v Rakúsku si vyberie každý výrobca aj spotrebiteľ.

S Tekmou sme v kontakte už roky, za tie roky si dovolím tvrdiť, že sme nadviazali veľmi dobrý vzťah. JAF HOLZ je jednou z najväčších spoločností v tomto odvetví, preto musíme mať silného a ochotného partnera a to nielen v oblasti technológií. Sme radi, že nám dokážu pomôcť pri našej rôznorodej výrobe. Preto jedna z našich investícií bola práve s Tekmou.   

Ing. Milan Tesař
JAF HOLZ / Produktový manažer