ROZMIETACIE PÍLY

CML MULTI-RIP E350R (SK)
Som stredný výrobca Som priemyselný výrobca

CML MULTI-RIP E350R

Tento rad rozmietacích píl je určený pre menšie aj väčšie objemy spracovávaného materiálu. Spĺňa požiadavky zákazníkov na produkciu bez ďalších pridaných nákladov. Charakteristikou modelu E350 je optimálny pomer medzi výkonom, objemom spracovaného materiálu a cenou.

SARMAX APACHE 9 (SK)
Som priemyselný výrobca

SARMAX APACHE 9

Sarmax Apache 9 bol navrhnutý pre zákazníkov, ktorí potrebujú impregnovať prvky so stálym tvarom a prierezom ako sú laty alebo hranoly do výšky max 40 cm. Stroj je vybavený bočnými dverami, ktoré sa úplne otvárajú, čo umožňuje rýchle a efektívne čistenie vnútorných mechanizmov. Toto čistenie je možné vykonávať vďaka vysokotlakovej pištole pripojenej k hydraulickému okruhu stroja. Nastavenie kief je možné vykonať bez zastavenia pracovného cyklu. 

SVP 145 (SK)
Som malý výrobca Som stredný výrobca

SVP 145

Vertikálna píla SVP 145 je súčasťou novej generácie vertikálnych píl vyrábaných spoločnosťou Putsch Meniconi, vyznačujúcou sa najvyššou presnosťou a najväčšími rozmermi rezu. Technické vlastnosti a vysoké výkony stroja SVP 145 Putsch Meniconi uľahčujú úkony nastavovania a zvyšujú účinnosť pri rezaní materiálu. Stroj SVP 145 Putsch Meniconi môže byť tiež vybavený automatickým posuvom nosníka.

SELCO WNA 6/7/8 (SK)
Som priemyselný výrobca

SELCO WNA 6/7/8

Selco WNA 6/7/8 je rad nárezových systémov s dvoma úplne nezávislými pílovými vozíkmi a automatizovaným nakladaním, zodpovedajúcim požiadavkám výrobcov nábytku. Selco WNA je inovatívne riešenie, jedinečné v obore z hľadiska produktivity a flexibility.

SVP 950 (SK)
Som stredný výrobca Som priemyselný výrobca

SVP 950

Stroj SVP 950 je najvyšší model v ponuke píl tohto výrobcu, vyznačujúci sa mnohoročným úspešným pôsobením na trhu, vďaka vysokej pevnosti, maximálnej presnosti a mnohým ďalším funkciám. K dispozícii je široký výber príslušenstva a zariadení na splnenie rôznych požiadaviek v oblasti rezania. Stroj SVP 950 vybavený kotúčom s priemerom 300 mm v podstate umožňuje rezanie drevených dielcov vyrobených z dyhy, drevovláknitých dosiek, lamelových a lištových dosiek. Stroj SVP 950 Putsch Meniconi môže byť taktiež vybavený automatickým posuvom nosníka./p>

GREDA MITIKA (SK)
Som stredný výrobca Som priemyselný výrobca

GREDA MITIKA

Mitika V je CNC obrábacie centrum s 5 interpolujúcimi osami navrhnuté na vykonávanie úkonov frézovania a sústruženia dielcov z masívneho dreva. Stroj Mitika V okrem sústruženia umožňuje rýchlejšie vykonávanie úkonov frézovania, tvarovania, brúsenia a vyrezávania dielcov, vďaka výmene nástrojov počas obrábania a spoločnému použitiu rezacej a brúsnej jednotky. Systém automatického nakladania a vykladania dielcov umožňuje činnosť stroja Mitika V bez prítomnosti personálu obsluhy.

PADE VELOX (SK)
Som stredný výrobca Som priemyselný výrobca

PADE VELOX

Je navrhnutý na portálovej konštrukcii a obsahuje 2 pracovné stoly pracujúce nezávisle alebo súčasne v prípade veľkých dielcov. Každý stôl je vybavený pohyblivými upínkami a stolmi. Modulárny systém stolov umožňuje jednoduchú a rýchlu aplikáciu voliteľných upínacích systémov alebo šablon. Ideálne na spracovanie zložitých dielcov v jedinom upnuti.

LCR VISION (SK)
Som stredný výrobca Som priemyselný výrobca

LCR VISION

Tento stroj umožňuje výrobu krabíc podľa požadovaných rozmerov a parametrov. Využíva role s kartónom, ktoré môžu byť potlačené s názvom Vašej firmy. Ušetrite náklady za obalový materiál.

VEKTOR 15 (SK)
Som priemyselný výrobca

VEKTOR 15

Rad BREMA VEKTOR je najvyšší rad vertikálnych vyvrtávacích a nastreľovacích strojov, ktoré zvládnu náročné výrobné požiadavky. Prelomové technológie na vŕtanie, frézovanie, rezanie a narážanie kolíkov na panely rôznych veľkostí, bez nutnosti špeciálneho nastavenia.