Dni otvorených dverí (SK)

Dni otvorených dverí

V priebehu celej akcie budete mať možnosť dozvedieť sa niečo viac o technológiách na spracovanie dreva. Tešiť sa môžete na 18 strojov, ktoré budú nielen vystavené, ale budú Vám k dispozícii pre možné ukážky a testovanie.

Showroom
Dátum
Od 10.10.2023 do 13.10.2023
Čas
9-17 HOD
Miesto
Písečná 509/5, 620 00 Brno - Tuřany

DNI OTVORENÝCH DVERÍ

Vážení zákazníci,

radi by sme Vás chceli srdečne pozvať na dni otvorených dverí nášho showroomu. Akcia sa bude konať  10. – 13. októbra 2023 každý deň od 9 do 16:30 hodín v našom brnenskom showroome na adrese:

Písečná 509/5 - (AREÁL MANAG )
620 00 Brno - Tuřany

V priebehu celej akcie budete mať možnosť dozvedieť sa niečo viac o technológiách na spracovanie dreva. Tešiť sa môžete na 18 strojov, ktoré budú nielen vystavené, ale budú Vám k dispozícii na možné ukážky a testovanie..

Průřez stroji je opravdu široký, takže si na své přijdou jak výrobci z velkoplošných materiálů tak i zpracovatelé masivního dřeva. K vidění budou dělící i optimalizační pily, trámcové, nestingové i vertikální obráběcí centra, širokopásové brusky, olepovací stroje, odsávací systémy a mnoho dalšího. Těšit se můžete i na několik novinek, které budeme v rámci těchto otevřených dnů představovat. 

V neposlednom rade pre Vás bude pripravené aj občerstvenie počas všetkých dní. Termín akcie je naplánovaný ako veľtrh WOODTEC, od výstaviska ste v našom showroome do 20 minút

Tešíme sa na stretnutie s Vami! 

TEAM TEKMA

REGISTRÁCIA