Petr Tesař - TESI interier (SK)

Petr Tesař - TESI interier

Pán Peter Tesař (TESI interiér), sa už viac ako 20 rokov zaoberá zákazkovou výrobou a predajom nábytku. Ako hlavnú časť jeho sortimentu tvoria vstavané skrine, kuchyne a ďalšie interiérové prvky, to všetko vo vysokej kvalite, na ktorej si pán Tesař zakladá, to znamená použitie kvalitných materiálov, kovania a kvality spracovania. 

Automatizácia a manipulácia
Deliace píly
Vŕtacie centrá
Spoločnosť
Petr Tesař - TESI interier
Mesto
Čístá
Zameranie
Výroba nábytku
Web
www.kuchyne-tesi.estranky.cz
Použité produkty
Drevo

O spoločnosti

Pán Peter Tesař (TESI interiér), sa už viac ako 20 rokov zaoberá zákazkovou výrobou a predajom nábytku. Ako hlavnú časť jeho sortimentu tvoria vstavané skrine, kuchyne a ďalšie interiérové prvky, to všetko vo vysokej kvalite, na ktorej si pán Tesař zakladá, to znamená použitie kvalitných materiálov, kovania a kvality spracovania. Vďaka tomu sa jeho zákazníci vracajú a oceňujú jeho prácu.

Zaujímavý je dôvod, prečo sa rozhodol investovať do strojového parku. Sprvopočiatku nemohol nájsť vhodných stolárov, ktorí by mu pomohli s výrobou. Preto sa pán Tesař rozhodol, že pôjde cestou technológií, ktoré mu uľahčia prácu a všetky stroje bude obsluhovať sám alebo jeho rodinní príslušníci.

Pred 5 rokmi sa pán Tesař rozhodoval, akou cestou ďalej pokračovať a kde by mohol ďalej vyrábať nábytok. Z toho dôvodu sa jeho výroba presťahovala do pokojnej dediny Olešná v okrese Blansko, kde sa vďaka vlastným a väčším priestorom (550 m²) dalo viac rozvíjať a kde má veľmi pekne vybavenú stoláreň.

“So spoločnosťou TEKMA už spolupracujeme dlhodobo, za ten čas sme si vytvorili úzky a priateľský vzťah, vďaka ktorému máme skvelú podporu pre naše stroje. Technická podpora a servisný tím nám je vždy nápomocný a dokáže nám pomôcť aj s niektorými špecifickými otázkami, ktoré pri našej zákazkovej výrobe vznikajú. Vážim si prístup celého kolektívu TEKMA a teším sa na ďalšiu spoluprácu“


Petr Tesař
Tesi interier s.r.o. / Konateľ