Kili, s.r.o. (SK)

Kili, s.r.o.

Príbeh Kili sa začal písať už pred 30 rokmi. Spoločnosť Kili je významnou obchodnou firmou. Hlavným zameraním je predaj materiálov na výrobu nábytku, vybavovanie interiérov a realizáciu stavieb.

Automatizácia a manipulácia
Deliace píly
CNC obrábacie centrá
Spoločnosť
Kili, s.r.o.
Mesto
Šlapanice
Zameranie
Velkoobchod se dřevem a dřevěnými materiály, včetně poskytování služeb zákazníkům
Web
https://www.kili.cz/
Použité produkty
Drevo

O spoločnosti

Spoločnosť KILI je významnou obchodnou firmou. Hlavným zameraním je predaj materiálov na výrobu nábytku, vybavovanie interiérov a realizáciu stavieb. Ponúka široký sortiment tovaru aj pridružených služieb a neustále upravujú a dopĺňajú expozície dodávateľov v obchodných centrách Kili tak, aby ponúkali všetkým zákazníkom aktuálne novinky aj dlhodobo najpredávanejší tovar a materiály.

Prostredníctvom desiatich obchodných centier na južnej Morave, Vysočine av južných Čechách deklarujú nadčasovú formu predaja, doplnenú o podporné služby pre výrobcov nábytku a interiérov. Spoločnosť KILI sa tiež angažuje v dobročinných projektoch:


Za zmienku určite stojí spolupráca s ParaCENTRUM Fenix, pomoc utečencom z Ukrajiny, detské dni a mnoho ďalšieho. Firma sa tiež aktívne zapojila do obnovy po ničivom tornáde na Morave. KILI venovalo zasiahnutým rodinám vouchery na nákup materiálu a tiež poskytlo kamión s drevom, ktorý región využil na obnovu zničených objektov.


“Sme profesionálny dodávateľ produktov na výrobu a vybavenie interiérov s viac ako 30-ročnou tradíciou. Pre našich zákazníkov taktiež prevádzkujeme služby rezania, olepovania a obrábania. Aby naši zákazníci boli spokojní, musíme naše služby vykonávať na tej najvyššej úrovni.

To isté očakávame od našich dodávateľov, medzi ktorých patrí aj TEKMA, ktorá nám v oblasti strojov dáva to najlepšie poradenstvo. V prípade potreby sa môžeme obrátiť na odborný tím servisných technikov s otázkami, ktoré vznikajú pri našej rozmanitej výrobe.”

Josef Franc
Kili, s.r.o. / Vedúci výroby